szpital śląski sale co to znaczy

Co to jest Szpital Śląski: sale operacyjne na wynajem. Co znaczy: operacyjne na wynajem Szpital.

Czy przydatne?

Szpital Śląski: sale operacyjne na wynajem definicja

Co znaczy:

Nowe możliwości zarobkowania placówkiSzpital Śląski: sale operacyjne na wynajem

Szpital Śląski w Cieszynie przekształca oddział o profilu kardiologicznym w oddział o specjalizacji kardiologicznej i tworzy drugi blok operacyjny, by wynajmować sale operacyjne. Współpraca podmiotów prywatnych i publicznych będzie tematem tegorocznego MedMarketu.
porada powiatu zgodziła się na przekształcenie. Oddział kardiologii ma zostać utworzony, by placówka mogła kontraktować świadczenia lepiej wyceniane poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia niż ma to miejsce aktualnie. Jedna sala operacyjna ma zostać zaopatrzona z pomocą starostwa. Jerzy Ziętek, dyrektor do spraw medycznych szpitala powiedział, iż na razie nie jest planowane utworzenie oddziału kardiologii inwazyjnej.


Szpital w Cieszynie dysponuje kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości 64,17 mln zł. Na leczenie szpitalne jest przeznaczone ok. 52,7 mln zł. Umowy o największej wartości obejmują świadczenia z zakresu leczenia chorób wewnętrznych 6,5 mln zł. Świadczenia z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii mają wartość 5,27 mln zł, z ortopedii i traumatologii blisko 4,5 mln zł.


Placówka prowadzi dwadzieścia trzy oddziały szpitalne i stację dializ na 12 stanowisk dializacyjnych. Oddziały szpitalne to między innymi nefrologiczny, neurologiczny, dermatologiczny, dwa oddziały gruźlicy i chorób płuc, rehabilitacyjny, okulistyczny, obserwacyjno-zakaźny, chirurgiczny dla dzieci, pediatryczny, neonatologiczny i ginekologiczno-położniczy. aktualnie placówka prowadzi trzy oddziały leczenia chorób wewnętrznych.


Czym jest Szpital Śląski: sale znaczenie w Leczenie S .