szpital kutnie będzie spółką co to znaczy

Co to jest Szpital w Kutnie będzie spółką samorządową. Co znaczy: będzie firmą samorządową Decyzją.

Czy przydatne?

Szpital w Kutnie będzie spółką samorządową definicja

Co znaczy:

Samorząd przejmie zadłużenie szpitalaSzpital w Kutnie będzie firmą samorządową

Decyzją radnych powitau Samodzielny Publiczny Zakład Opieki zdrowotnej w Kutnie od 1 grudnia będzie firmą. Starostwo planuje przejąć z 85 mln długu szpital 21 mln. Pozostałe 53 ,4 mln starostwo chce uzyskać z rządowego planu B.
Przekształcenie szpitala w spółkę to szansa na jego oddłużenieAutor: Shuttertock25 sierpnia 2010 roku Rafa Powiatu podjęła uchwałę o likwidacji SP ZOZ-u. Wg uchwały podjętaj 16 czerwca 2010 roku szpital po prezkształeceniu będzie funkcjonował pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Kutnowski Szpital Samorządowy”. Będzie to firma z o.o. z udziałem 100 proc. powiatu kutnowskiego. Pacjenci korzystający ze świadczeń zdrowotnych likwidowanej placówki będą mieć zapewnione dalsze nieprzerwane udzielanie świadczeń zdrowotnych bez ograniczenia ich dostępności, warunków udzielania i jakości . Cały dorobek pozostały po zakończeniu likwidacji zakładu, po zaspokojeniu wierzytelności stanie się własnością powiatu. Pozytywne opinie, w kwestii likwidacji szpitala w dotychczasowej formule, wyrazili Wojewoda Łódzki i Sejmik Województwa Łódzkiego.

Uchwałę intencyjną o przystąpieniu do rządowego programu wsparcia jednostek samorządu terytorialnego w działaniach stabilizujących mechanizm służby zdrowia. rdni powiatu kutnowskiego podjęli już rok temu. Plany dotyczyły wówczas utworzenia firmy z udziałem miasta i powiatu. Ostatecznie miasto nie zdecydowało się na wejście do firmy.

Szpital w Kutnie (www.szpital.kutno.pl) dysponuje 15 oddziałami, 13 poradniami specjalistycznymi i zakładem diagnostyki laboratoryjnej.


Czym jest Szpital w Kutnie będzie znaczenie w Leczenie S .