warszawa nowa usługa amodent co to znaczy

Co to jest Warszawa: Nowa usługa w Amodent. Co znaczy: NZOZ Amodent wprowadza od sierpnia w.

Czy przydatne?

Warszawa: Nowa usługa w Amodent definicja

Co znaczy:

Tomograf do stomatologiiWarszawa: Nowa usługa w Amodent

NZOZ Amodent wprowadza od sierpnia w praktyce stomatologicznej obrazowanie 3D nowym urządzeniem. Badanie będzie można wykonać w przychodni Skorosze przy ul. Skoroszewskiej w Warszawie. Jego wydatek to 280 zł.
Tomograf daje szereg zastosowań od endodoncji przez implantologię, periodontologię czy zaawansowaną chirurgii.

Średnia dostarczona dawka w razie pojedynczego badania 3D wykonywanego przy zastosowaniu nowego mechanizmu to jeden do trzech dni promieniowania tła - a więc ekspozycji, którą każdy z nas otrzymuje ze źródeł naturalnych. Stanowi to dziesięć do trzydziestu razy mniejszą dawkę niż w razie innych mechanizmów. Badanie wykonuje się przy ocenie jakości i ilości kości, określeniu struktur anatomicznych jak kanał żuchwy, czy zatoka, planowaniu zabiegów implantologicznych. Można również za jego pomocą przeprowadzić szczegółową analizę anatomii korzenia. Urządzenie jest przydatne przy planowaniu zabiegów chirurgicznych.

Placówka przy ul. Skoroszewskiej w Warszawie nie posiada kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Amodent oferuje usługi lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy ekspertów, a również rehabilitację i diagnostykę (EKG, USG, RTG). Przewarzająca część usług jest finansowana poprzez NFZ. Amodent poza nowo otwartą, prowadzi jeszcze dwie placówki: w Ursusie, przy ulicy Dzieci Warszawy i w Piastowie przy ulicy Paderewskiego 13. W przychodniach mieszczą się poradnie lekarza rodzinnego, lekarzy ekspertów, lekarzy stomatologów, pracownie rehabilitacyjne. Każda z placówek posiada pełną diagnostykę analityczną i pracownie USG i EKG.


Czym jest Warszawa: Nowa usługa w znaczenie w Leczenie W .