warszawa promocje badanie co to znaczy

Co to jest Warszawa: promocje na badanie USG. Co znaczy: na badanie USG Centrum Medyczne CMP.

Czy przydatne?

Warszawa: promocje na badanie USG definicja

Co znaczy:

Akcja "przychodnia z różową wstążką" w CMPWarszawa: promocje na badanie USG

Centrum Medyczne CMP oferuje badania USG piersi w promocyjnej cenie 10 zł. Prmocja jest związana z udziałem Centrum w akcji ""przychodnia z różową wstążką", prowadzoną w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piers - Ogromna Kampania Życia.
Kampania jest prowadzona przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Amazonki". Promocja oferowana poprzez CMP jest przeznaczona dla kobiet, które ukończyły 23 lata życia. Z promocyjnych badań będzie można skorzystać 19 i 26 czerwca br. w placówkach CMP w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 132 i Berensona 11 (Białołęka) i w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 33.

CMP Centrum Medyczne powstało w 2002 roku. Do czerwca 2008 roku placówka posiadała tylko jedną siedzibę w Piasecznie pod Warszawą. W czerwcu 2008 roku otworzyła następną przychodnię Cor-Med, mieszczącą się w centrum stolicy, na ulicy Chmielnej. A już w trzy miesiące potem, rozpoczęły się prace nad trzecim oddziałem - CMP Białołęka. W ubiegłym roku powstało Centrum na Ochocie. Sukcesywne otwarcia nowych poradni wywołały, iż spółka zdecydowała się na zmianę logotypu. Centrum Medyczne Puławska zostało przekształcone w CMP Centrum Medyczne. Do chwili obecnej z usług CMP skorzystało 350 Klientów instytucjonalnych i sporo tys. pacjentów indywidualnych.

Centrum oferuje usługi w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę, usługi w dziedzinie medycyny pracy. Oferuje również abonamenty medyczne. Placówki CMP systematyczne rozszerzają zakres oferowanych usług i wzbogacają poradnie w nowoczesny sprzęt. Placówki sieci bardzo regularnie również organizują akcje promocyjne, opierające na oferowaniu bezpłatnych badań albo badań w promocyjnych cenach.

CMP współpracuje z sporymi sieciami medycznymi - z Centrum Medycznym Damiana, Centrum Medycznym Lux Med, Falck Medycyną, Medicoverem, z spółką Medica Polska, PASM, a również z towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak Inter Polska, Signal Iduna, Allianz, Uniqa, Axa.


Czym jest Warszawa: promocje na badanie znaczenie w Leczenie W .