wes klinik promocje badania co to znaczy

Co to jest Weiss Klinik: promocje na badania. Co znaczy: badania Weiss Klinik z Chorzowa od.

Czy przydatne?

Weiss Klinik: promocje na badania definicja

Co znaczy:

Programy rabatowe i lojalnościoweWeiss Klinik: promocje na badania

Weiss Klinik z Chorzowa od kwietnia 2011 roku wprowadziła pakiet dla rodziny i program lojalnościowy obejmujące badania okulistyczne w poradni. 15 procent rabat można dostać od czwartej wizyty. Rabat 10 procent jest jednorazowy i zależy od uzyskania kuponu zniżkowego w placówce.


Rabat 15 procent jest zniżką stałą począwszy od czwartej wizyty. Rabat 10 procent uzyskuje się po odbyciu wizyty w poradni, po której można uzysklać kupon rabatowy. Obejmuje również osoby towarzyszące. Zniżki 10 procent nie można kumulować. Badania diagnostyczne w dziedzinie okulistyki realizowane w placówce to między innymi refraktometria komputerowa, badanie ciśnienia gałki ocznej, perymetria, ocena komórek śródbłonka rogówki.

Weiss Klinik prócz okulistyki udziela również usług z zakresu chirurgii plastycznej. Lekarze w dziedzinie okulistyki specjalizują się między innymi w laserowej korekcji wad wzroku, leczeniu zaćmy i jaskry. Laserowa korekcja wad wzroku realizowana tu jest dzięki jedynego na Śląsku (i jeden z czterech w Polsce) lasera excimerowego spółki Carl Zeiss Mel 80, umożliwiającego dobranie indywidualnego programu przebiegu zabiegu.

Weiss Klinik prócz usług komercyjnych oferuje świadczenia finansowane poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia. Finansowanie raczej jednak dotyczy leczenia szpitalnego. w dziedzinie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej wartej 14,7 tys. zł w 2011 roku obejmuje badanie angiograficzne narządu wzroku. Umowa na leczenie szpitalne ma w 2011 roku wartość 2,26 mln zł i obejmuje raczej okulistykę. Szpital Weiss Klinik powstał wskutek przejęcia prywatnego szpitala okulistycznego, który działa w miejscu dawnych zakładowych przychodni kopali węgla kamiennego.
Czym jest Weiss Klinik: promocje na znaczenie w Leczenie W .