wejherowo dwie oferty co to znaczy

Co to jest Wejherowo: dwie oferty na pracownię MRI. Co znaczy: pracownię MRI Medical Center z.

Czy przydatne?

Wejherowo: dwie oferty na pracownię MRI definicja

Co znaczy:

Usługi diagnostyki obrazowejWejherowo: dwie oferty na pracownię MRI

Medical Center z Ostródy i Diagnostica z Wejherowa złożyły oferty na wynajem 124,4 m kw powierzchni pod pracownię rezonansu magnetycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Ceynowy w Wejcherowie. Każda z spółek musi dysponować własnym rezonansem.
Placówka podpisze również z wybraną firmą umowę na usługi świadczenia badań rezonansu dla pacjentów szpitala. Szpital zaoferował pomieszczenie na 9 lat i 11 miesięcy. Miesięczny czynsz ma wynieść minimum 6,22 tys. zł. netto.

-Wybór powinien zostać dokonany do poniedziałku 11 października - mówi Mirosław Kaluse, dyrektor ekonomiczny szpitala.

Placówka dysponuje 16 oddziałami szpitalnymi (prawie 600 lóżek), działem diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej, mikrobiologicznej, zakładem patomorfologii i histopatologii, zakładem rehabilitacji. Posiada trzy swoje poradnie specjalistyczne: kardiologiczną i rehabilitacyjną i profilaktyki chorób piersi. Prowadzone oddziały to między innymi neurologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej i naczyniowej, pediatrii, położnictwa i ginekologii, kardiologii.

Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 83,3 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – blisko 75,5 mln zł. Placówka miała po sześciu miesiącach 2010 roku największą stratę spośród jednostek prowadzonych poprzez samorząd województwa pomorskiego – 4,9 mln zł wobec 3,5 mln zł utraty po sześciu miesiącach roku 2009. Spadło za to zadłużenie wymagalne placówki do 5,96 mln zł z 8 mln zł.

Firma Diagnostica działa w Wejherowie. Medical Center z Ostródy powstała w 2002 roku. Pieniądze wniesiony do firmy to 50 tys. zł. Udziałowcami są: Krzysztof Marek Urbaniak – 50 proc., Jolanta Anna Niewadzioł – 38 proc. i Hanna Katarzyna Niewadzioł – 12 proc..


Czym jest Wejherowo: dwie oferty na znaczenie w Leczenie W .