zachodniopomorskie dotacje co to znaczy

Co to jest Zachodniopomorskie: Dotacje na nowe projekty. Co znaczy: Zachodniopomorskie: Dotacje na.

Czy przydatne?

Zachodniopomorskie: Dotacje na nowe projekty definicja

Co znaczy:

Indykatywna Spis Projektów NajważniejszychZachodniopomorskie: Dotacje na nowe projekty

Urząd Marszałkowski woj. zachodniopomorskiego zamierza poszerzyć Indykatywną Listę Projektów Najważniejszych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego o kilka nowych przedsięwzięć dotyczących jednostek ochrony zdrowia. Aktualnie trwa weryfikacja nadesłanych zgłoszeń.
Do urzędu wpłynęło pięć propozycji projektów zakładających inwestycje w placówkach ochrony zdrowia. Jak informuje Wydział Kierowania RPO UM woj. zachodniopomorskiego, po zakończeniu procesu weryfikacyjnego nadesłanych zgłoszeń zostanie podjęta decyzja o wpisaniu nowych projektów na wstępną, zaktualizowaną Indykatywną Listę Projektów Najważniejszych. Wówczas rozpocznie się mechanizm konsultacji socjalnych nad wstępnie wytypowanymi projektami. Po ich przeprowadzeniu zarząd podejmie ostateczną decyzję o zaktualizowaniu ILPI o nowe projekty. Zakończenie tego procesu przewidywane jest na przełom września i października br.


aktualnie na Indykatywnej Liście Projektów Najważniejszych znajduje się pięć projektów najważniejszych wykonywanych poprzez regionalne placówki ochrony zdrowia (to są szpitale wojewódzkie). Łączna wartość tych projektów to powyżej 276,5 mln zł, a dofinansowanie z RPO wynosi blisko 138 mln zł.


w momencie obecnej nie są prowadzone nabory projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla regionu, które dotyczą jednostek ochrony zdrowia. Dwa nabory w tym obszarze zostały przeprowadzone w 2009 roku i pozwoliły na wsparcie 12 projektów, które obejmowały doposażenie gminnych i powiatowych placówek ochrony zdrowia.


Czym jest Zachodniopomorskie: Dotacje znaczenie w Leczenie Z .