kalz negocjacje spółek co to znaczy

Co to jest Kalisz: negocjacje spółek Fresenius i Eurodial. Co znaczy: Fresenius i Eurodial.

Czy przydatne?

Kalisz: negocjacje spółek Fresenius i Eurodial definicja

Co znaczy:

Szpital wydzierżawia stację dializKalisz: negocjacje firm Fresenius i Eurodial

Fresenius z Poznania i Eurodial z Warszawy zgłosiły zainteresowanie zakupem oddziału nefrologicznego wspólnie z wyposażeniem i budową nowego obiektu, gdzie zostanie zlokalizowany oddział i stanowiska do dializ w szpitalu wojewódzkim. Im. Perzyny w Kaliszu.
Szpital nie określił jakiej stawki inwestycji się spodziewa. Zostanie ona określona w czasie negocjacji ze spółkami, które zostały zaplanowane na 24 i 25 sierpnia 2010 roku.

Wg założeń wybrana spółka będzie poprzez 15 lat dzierżawić działkę o pow. 1000 m kw, na której wybuduje i wyposaży nowy budynek, do którego zostanie przeniesiony oddział nefrologiczny wraz ze stacją dializ. Oddział powinien być przynajmniej 9-łóżkowy, a stacja dializ powinna dysponować 15 stanowiskami. W szpitalu jest aktualnie hemodializowanych 66 pacjentów, a 7 jest dializowanych otrzewnowo. Firma przejmie również kontrakt z NFZ na prowadzenie świadczeń. Na 2010 rok wynosi on blisko 4,5 mln zł na dializy otrzewnowe i hemodializy. Kontrakt na hospitalizację nefrologiczną wynosi w 2010 roku blisko 600 tys. zł. Na świadczenia ambulatoryjne w dziedzinie nefrologii – prawie 100 tys. zł.

Fresenius Nephro Care Polska to największy w Polsce niepubliczny dostawca usług dla osób z niewydolnością nerek. Fresenius prowadzi 46 stacji dializ w całym państwie i opiekuje się powyżej 3 tys. pacjentów. spółka prowadzi także 21 poradni i 3 oddziały nefrologiczne. Zatrudnia powyżej 1000 osób.

Eurodial to firma zależna Euromedic. spółka Euromedic International, w ramach firmy Eurodial (Międzynarodowe Centra Dializ - MCD), zarządza siecią centrów dializ w 15 państwach Europy. firmy startuje również w przetargu na prowadzenie stacji dializ w szpitalu wojewódzkim w Łomży.


Czym jest Kalisz: negocjacje spółek znaczenie w Leczenie K .