kardiologia logopedia co to znaczy

Co to jest Kardiologia i logopedia bez kontraktu. Co znaczy: logopedia bez kontraktu Bez kontraktu.

Czy przydatne?

Kardiologia i logopedia bez kontraktu definicja

Co znaczy:

Szpital w Nowym Sączu przegrał z konkurencjąKardiologia i logopedia bez kontraktu

Bez kontraktu z NFZ na poradnie kardiologiczną i logopedyczną pozostanie szpital w Nowym Sączu na najbliższe lata – taki jest skutek skończonych w styczniu negocjacji. Szpital zdecydował o finansowaniu usług logopedy samodzielnie.
Poradnia logopedyczna będzie więc działać tak jak dotychczas. Zdecydowano się na to z racji na wielkie zainteresowanie usługami logopedy i w miarę niewielkie wydatki funkcjonowania poradni.

Poradni kardiologicznej z kolei nie będzie przy szpitalu. Rywalizacja o tę jednostkę została poprzez szpital przegrana poprzez ograniczone personalne możliwości placówki. Złożona poprzez szpital oferta nie uwzględniała dostępności do lekarza-specjalisty poprzez cały dzień, a jedynie poprzez kilka godz.. Inni oferenci mieli pod tym względem lepsze propozycje i to im NFZ zaproponował kontrakt. Z punktu widzenia pacjentów znaczy to tylko tyle, iż zamiast ekspertów dostępnych w poradniach szpitalnych będą teraz używać z porad lekarskich w innych przychodniach w mieście.

Ostatecznie szpital podpisał także kontrakt na poradnię hematologiczną i onkologiczną, lecz jest on niższy niż dotychczas. Dyrektor Puszko deklaruje, iż szpital uczyni wszystko, aby nie miało tu negatywnych skutków dla pacjentów.

W Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu działa 19 oddziałów szpitalnych, w tym SOR i stacja dializ. Do struktury SP ZOZ należy również przyszpitalna gabinet, która oferuje rady w ramach 24 specjalności medycznych.

Wartość kontraktu szpitala z NFZ na rok 2011 wynosi aktualnie 71 388 236,50 zł. Ubiegłoroczny miał wartość 76 825 807,80 zł.


Czym jest Kardiologia i logopedia bez znaczenie w Leczenie K .