utylizację\ tys\ katowice co to znaczy

Co to jest Katowice: min. 600 tys. zł na utylizację. Co znaczy: zł na utylizację Szpital Kliniczny.

Czy przydatne?

Katowice: min. 600 tys. zł na utylizację definicja

Co znaczy:

Usługi odbioru odpadów medycznychKatowice: min. 600 tys. zł na utylizację

Szpital Kliniczny nr 7 w Katowicach szuka spółki, która zutylizuje odpady medyczne placówki. Umowa ma obowiązywać 36 miesięcy. Oferty można składać do 18 listopada 2010 roku. Wartość zamówienia jest szacowana na minimum 600 tys. zł.
Do odbioru i unieszkodliwienia będzie średnio 16,5 tony odpadów co miesiąc. Pierwotnie oferty mogły składać spółki, które wykonały przynajmniej trzy podobne zamówienia o wartości przynajmniej 350 tys./ zł brutto każda. Od tego zapisu odwoływał się Zakład Energetyki-Blachownia żądając jego zastąpienie ilością zutylizowanych odpadów zamiast wartością zrealizowanych zamówień. Szpital przedłużył termin składania ofert i wymienił warunki uczestnictwa w zależności od zrealizowanego zamówienia wartego łącznie 350 tys. zł. Aktualnie szpital ma podpisaną umowę z Zakładem Utylizacji Odpadów z Katowic.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 7 w Katowicach prowadzi siedem oddziałów stacjonarnych m.in: neurologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii, laryngologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chorób wewnętrznych i metabolicznych, geriatrii. Struktura placówki obejmuje szpital specjalistyczny i Górnośląski Ośrodek Kardiologii. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi 203 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – 193 mln zł. Największe umowy, ponieważ o łącznej wartości powyżej 80 mln zł są na świadczenia z zakresu kardiologii. Na kardiochirurgię jest przeznaczone około 29 mln zł. Organem prowadzącym placówkę jest Śląski Uniwersytet Medyczny.


Czym jest Katowice: min. 600 tys. zł na znaczenie w Leczenie K .