kluczbork renata zaleska co to znaczy

Co to jest Kluczbork: Renata Zaleska odchodzi do nowych zadań. Co znaczy: Renata Zaleska odchodzi.

Czy przydatne?

Kluczbork: Renata Zaleska odchodzi do nowych zadań definicja

Co znaczy:

Pierwsza firma szpitalna na samodzielnej drodzeKluczbork: Renata Zaleska odchodzi do nowych zadań

Renata Jażdż-Zaleska, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Niepublicznych Szpitali Samorządowych i prezes pierwszej firmy szpitalnej w Polsce - Powiatowego Centrum Zdrowia odchodzi do nowych zadań. Pozostawia spółkę z idealną kadrą i współpracującym prof. Marianem Zembalą
- Podjęcie decyzji o przekształceniu jest trudne, lecz daje perspektywę na postęp. 9 lat funkcjonowania naszej firmy pokazało, iż kapitał można wydawać w sposób skuteczny i równocześnie inwestować w technologie medyczne a przede wszytkim w leczenie pacjentów – mówi Renata Jażdż-Zaleska. – To wszystko odbywa się jednak dzięki ludziom, którzy rozumieją ideę firmy i to, iż zyski lokowane są na kapitale zapasowym, by mogły służyć wszystkim we właściwym czasie. Pozostawiam spółkę w dobrej kondycji finansowej, z idealną kadrą i różnymi możliwościami dalszego rozwoju, który z pewnością będzie kontynuowany.


Powiatowe Centrum Zdrowia w Kluczborku prowadzi 7 oddziałów: laryngologiczny, leczenia chorób wewnętrznych, chirurgiczny, neonatologiczny, ginekologiczny, pediatryczny i zakład opiekuńczo-leczniczy ZOL, a również dzienny ośrodek rehabilitacji. firma, gdzie 100 proc. udziałów objął pow. kluczborski powstała w lutym 2004 roku. Uchwała o jej utworzeniu została powzięta w październiku 2003 roku. pow. lizy 72 tys. mieszkańców.


W 2012 roku finansowanie usług Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku z Narodowego Funduszu Zdrowia ma wartość 17,78 mln zł. Na leczenie szpitalne jest przeznaczone 14,5 mln zł. W 2008 roku kontrakty wynosiły 15,5 mln zł, w tym na leczenie szpitalne było przeznaczone ok. 13 mln zł.


W 2011 roku, pomimo trudnej sytuacji w polskiej ochronie zdrowia i widma światowego kryzysu szpital w dalszym ciągu inwestuje w sprzęt i bazę lokalową. W maju 2011 roku po kompleksowej modernizacji, której wydatek wyniósł powyżej 2 mln zł, do użytku został oddany Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Wołczynie. Remontowane są pomieszczenia gdzie znajduje się Zespół poradni specjalistycznych. Dlatego personel zyska szatnię z sanitariatem i natryskiem a pacjenci nowy sanitariat. Nowy wygląd zdobył także oddział laryngologiczny, gdzie prócz malowania wymieniono m. in. wykładzinę podłogową i częściowo wymieniono instalację wodno - kanalizacyjną. Zamontowane zostały pochwyty przyścienne dla osób niepełnosprawnych, zmodernizowano sanitariaty. Kapitalnemu remontowi została poddana instalacja klimatyzacji medycznej na bloku operacyjnym. Przy wejściu do poradni K przy budynku ginekologiczno - położniczym zbudowano podjazd dla osób niepełnosprawnych. wydatek tych remontów zawiera się w stawce 100 tys zł. Planowane są również prace remontowe na oddziale dziecięcym


Czym jest Kluczbork: Renata Zaleska znaczenie w Leczenie K .