kolmed terapia co to znaczy

Co to jest Kolmed i Terapia: 1,2 mln zł z UE. Co znaczy: mln zł z UE NZOZ Kolmed z Międzyrzecza.

Czy przydatne?

Kolmed i Terapia: 1,2 mln zł z UE definicja

Co znaczy:

Wsparcie unijne mikroprzedsiębiorstwKolmed i Leczenie: 1,2 mln zł z UE

NZOZ Kolmed z Międzyrzecza otrzyma 452 tys. zł dofinansowania unijnego na projekt nowej przychodni lekarskiej. Wartość całej inwestycji została oszacowana na 1,18 mln zł. NZOZ Leczenie z Krosna Odrzańskiego otrzyma 831 tys. zł z UE na projekt o wartości 2,57 mln zł.


Projekty zostały niektóre z listy rezerwowej w ramach środków przeznaczonych na wsparcie potencjału innowacyjnego mikroprzedsiębiorstw po przeprowadzeniu procedury odwoławczej.

Kolmed prowadzi przychodnię lekarzy rodzinnych. Udziela również świadczeń w dziedzinie pediatrii. Firma powstała w 1993 roku. Należy do doktor medycyny Macieja Rybackiego. Gabinet mieści się przy Pl. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu. NZOZ Leczenie kapitał otrzyma na poprawę jakości usług i wprowadzenie nowych w nowej przychodni.

kapitał z UE otrzymają również dwie praktyki stomatologiczne Małgorzata Wilczyńska i Joanna Leszkowicz w Zielonej Górze. W sumie z listy rezerwowej wybrano do dofinansowania unijnego projekty o łącznej wartości powyżej 30 mln zł. Dotacja UE wyniesie łącznie 10,46 mln zł.

Lubuskie łącznie z regionalnego Programu Operacyjnego zrealizowało powyżej 917 mln zł płatności na rzecz beneficjentów. w dziedzinie wsparcia finansowego mikroprzedsiębiorstw z przeznaczeniem na stymulowanie wzrostu inwestycji w przedsiębiorstwach i wzmocnienie potencjału innowacyjnego wykonywanych jest 180 projektów unijnych o łącznej wartości powyżej 209 mln zł, z czego 66 mln zł stanowią dotacje z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czym jest Kolmed i Terapia: 1,2 mln zł znaczenie w Leczenie K .