konin draeger umową co to znaczy

Co to jest Konin: Draeger z umową za 400 tys. zł. Co znaczy: 400 tys. zł Draeger z Bydgoszczy.

Czy przydatne?

Konin: Draeger z umową za 400 tys. zł definicja

Co znaczy:

Wyposażanie oddziału szpitalnegoKonin: Draeger z umową za 400 tys. zł

Draeger z Bydgoszczy sprzedał wyposażenie sprzętowe i komputerowe szpitalnego oddziału ratunkowego w szpitalu wojewódzkim w Koninie za blisko 400 tys. zł brutto. Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka.
obiektem zamówienia były stacjonarny i przenośne zestawy resuscytacyjne z niezależnym źródłem tlenu i respiratorem i aparat do oddychania AMBU, a również wózek reanimacyjny. Pakiet drugi obejmował trzy zestawy komputerowe.

Kontrakt Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 123,36 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – około 108 mln zł. Kontrakt na świadczenia w szpitalnym oddziale ratunkowym wynosi 3,7 mln zł. Największe umowy placówka posiada na zabiegi z zakresu kardiologii, neurochirurgii i ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Placówka realizuje również programy lecznicze z zakresu onkologii. Prowadzi również oddziały okulistyczny, otolaryngologiczny, chorób płuc, neonatologiczny, neurologiczny. Szpital jest największym szpitalem w regionie prowadzonym poprzez samorząd województwa wielkopolskiego. Dysponuje 850 łóżkami. W 2009 roku przyjął 40 tys. pacjentów

Draeger sprzedaje stanowiska do znieczulania, respiratory na oddziały intensywnej terapii i do terapii domowej, respiratory transportowe, inkubatory otwarte i zamknięte, monitory funkcji życiowych pacjenta, rozwiązania informatyczne, lampy operacyjne i mechanizmy kierowania gazami wspólnie z jednostkami zasilającymi. Firma zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie i jest obecna w powyżej 190 państwach. Ekipa utrzymuje organizacje handlowe i serwisowe w powyżej 40 państwach. Zakłady produkcyjne i projektowe Draeger zlokalizowane są w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, RPA, Stanach Zjednoczonych i Chinach.


Czym jest Konin: Draeger z umową za 400 znaczenie w Leczenie K .