sierpniu ruszy nowy szpital co to znaczy

Co to jest Lux Med: w sierpniu ruszy nowy szpital. Co znaczy: nowy szpital W sierpniu 2010 roku.

Czy przydatne?

Lux Med: w sierpniu ruszy nowy szpital definicja

Co znaczy:

Nowa placówka sieci medycznejLux Med: w sierpniu ruszy nowy szpital

W sierpniu 2010 roku rozpocznie działalność Szpital Chirurgii Jednego Dnia Ekipy Lux Med. Placówka będzie się mieścić przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Będzie świadczyć zarówno usługi finansowane poprzez NFZ jak i komercyjne.
Placówka powstaje w dzierżawionych pomieszczeniach o pow. 2500 mkw. Wydatek inwestycji wyniesie 20 mln zł. Szpital będzie posiadał dwie sale operacyjne, siedem gabinetów specjalistycznych i całodobowe centrum ratunkowe.

W ofercie szpitala znajdą się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej i ortopedii, ginekologii, laryngologii. Placówka będzie oferować pomoc w stanach nagłych, będą to usługi z zakresu chirurgii i ortopedii i okulistyki i laryngologii w dziedzinie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej, badania diagnostyczne, endoskopia przewodu pokarmowego, konsultacje specjalistyczne kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, a również konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Szpital będzie dysponował komfortowo wyposażonymi salami jednoosobowymi i dwuosobowymi, zaopatrzonymi w indywidualne łazienki, telewizor i przyłączenie do internetu. Będzie posiadał 12 łóżek.

Lux Med planuje również utworzenie 70-łóżkowego szpitala, który ma powstać w Warszawie pośrodku najbliższych kilku lat. Na razie inwestycja ta jest na kroku poszukiwania odpowiedniej lokalizacji.

W skład Ekipy Lux Med wchodzą aktualnie placówki działające pod czterema markami: Lux Med, CM Lim, Promedis i Medycyna Rodzinna, mające w sumie 71 przychodni własnych. W tym roku planowane jest jeszcze otwarcie kolejnej przychodni - w Lublinie. Cała Ekipa Lux Med obsługuje ok. miliona pacjentów. (www.luxmed.pl)


Czym jest Lux Med: w sierpniu ruszy znaczenie w Leczenie L .