radomed kontrakt mniejszy proc co to znaczy

Co to jest Radomed: kontrakt mniejszy o 60 proc.. Co znaczy: mniejszy o 60 procent NZOZ Radomed.

Czy przydatne?

Radomed: kontrakt mniejszy o 60 proc. definicja

Co znaczy:

Finansowanie badań diagnostycznychRadomed: kontrakt mniejszy o 60 procent

NZOZ Radomed Centrum Diagnostyczne z Nysy otrzymało kontrakt z opolskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia o wartości 577 tys. zł. Umowa finansuje badania rezonansu magnetycznego pośrodku 12 miesięcy. W 2010 roku umowa na badania MRI miała wartość 1,4 mln zł.
Fundusz dostał cztery oferty na prowadzenie badań. Do podziału miał 3,78 mln zł. Zamówienie udzielił dwóm podmiotom – Helimed i Radomed. Radomed w Nysie świadczy usługi dla szpitala powiatowego w Nysie. Placówka nie posiada odrębnego kontraktu na badania rezonansu w 2011 roku. Firma Radomed powstała w 2007 roku podejmując działania zmierzające do zaspokojenia narastającego zapotrzebowania na badania z zakresu diagnostyki obrazowej z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego.

W 2007 roku wybudowano od podstaw Pracownię Rezonansu Magnetycznego, na bazie której powstał Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radomed Centrum Diagnostyczne.

Pracownia zaopatrzona jest w sprzęt medyczny marki Siemens o indukcji pola magnetycznego 1,5 T.

Szpital w Nysie prowadzi 16 oddziałów, w tym dziecięcy, neurologiczny z pododdziałem udarowym, okulistyczny i urologiczny. Przy szpitalu funkcjonują poradnie specjalistyczne, w tym preluksacyjna, chirurgii klatki piersiowej, endokrynologiczna i cukrzycowa. Są również zakłady diagnostyki obrazowej z rezonansem, mammografem o tomografem komputerowym i zakład diagnostyki laboratoryjnej. ZOZ w Nysie prowadzi również szpital w Paczkowie, gdzie działa oddział reumatologiczny, zakład opiekuńczo-leczniczy i trzy poradnie specjalistyczne. Jego kontrakt z NFZ w 2011 roku ma wartość 58 mln zł, w tym na leczenie szpitalne przeznaczone jest około 50 mln zł.


Czym jest Radomed: kontrakt mniejszy o znaczenie w Leczenie R .