renimed hemodynamika grodzku co to znaczy

Co to jest Renimed: hemodynamika w Grodzisku Wlkp.. Co znaczy: w Grodzisku Wlkp. NZOZ Renimed.

Czy przydatne?

Renimed: hemodynamika w Grodzisku Wlkp. definicja

Co znaczy:

Nowa placówka kardiologicznego NZOZ-uRenimed: hemodynamika w Grodzisku Wlkp.

NZOZ Renimed otwiera pracownię kardiologii inwazyjnej w Szpitalu w Grodzisku Wlkp. Usługi będą realizowane na zasadzie podwykonawstwa. NZOZ nie posiada własnego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.


Szpital w Grodzisku dotychczas nie posiadał pracowni hemodynamikiAutor: ShutterstockNa potrzeby pracowni zaadaptowano część pomieszczeń na parterze budynku szpitalnego przy ulicy Mossego 3. W wyposażenie zainwestował NZOZ Renimed. Sprzęt dostarczyła spółka Siemens. Kierownikiem NZOZ-u jest prof. Tomasz Siminiak. NZOZ świadczy usługi medyczne i zapewnia personel medyczny dla jednostki. W pracowni realizowane będą między innymi zabiegi koronarografii, angioplastyk wieńcowych, ablacji serca, implantacji stymulatorów i defibrylatorów. Oficjalne otwarcie jednostki nastąpiło w marcu, lecz faktyczne rozpoczęcie działalności nastąpi pośrodku najbliższych dni.

Kardiologiczny NZOZ Renimed zarejestrowany został w Przeźmierowie koło Poznania. Działa od kilku lat i oferuje usługi w dziedzinie kardiologii. Prowadzi pomiędzy innymi pracownię hemodynamiki w Baranowie. Poprzez kilka lat NZOZ oferował usługi w dziedzinie kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Rehabilitacyjno - Kardiologicznego w Kowanówku. Umowa została jednak wypowiedziana poprzez szpital w roku 2010. Jako przyczyna podano zbyt sporą liczbę nadwykonań wykonanych w pracowni, za które NFZ nie chciał zapłacić.

Szpital w Grodzisku Wielkopolskim obsługuje pow. liczący 50 tys. mieszkańców. Dysponuje 120 łóżkami. Kontrakt placówki z NFZ na 2011 roku wynosi 14 311 298,32 zł. Na leczenie szpitalne przeznaczone jest 12 410 321,00 zł, z tego 392 445 zł kardiologię.

Czym jest Renimed: hemodynamika w znaczenie w Leczenie R .