resource partners partnerem co to znaczy

Co to jest Resource Partners partnerem CM Mavit. Co znaczy: partnerem CM Mavit Fundusze z gatunku.

Czy przydatne?

Resource Partners partnerem CM Mavit definicja

Co znaczy:

Centrum Medyczne pozyskuje udziałowcaResource Partners partnerem CM Mavit

Fundusze z gatunku Resource Partners podpisały umowę podwyższenia kapitału, na mocy, której obejmą 30 procent udziałów w Centrum Medycznym Mavit Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Dzięki nowemu udziałowcowi Mavit zrealizuje inwestycje w Katowicach.
Centrum Medyczne Mavit prowadzi placówki w Warszawie i KatowicachAutor: CM Mavit- Podjęliśmy decyzję o pozyskaniu dodatkowego kapitału, by przyspieszyć realizację naszych projektów inwestycyjnych, w tym rozbudowy o oddział okulistyczny całodobowego szpitala specjalistycznego w Katowicach – powiedział Ryszard Stolarski, współzałożyciel i przewodniczący Porady Nadzorczej Centrum Medycznego Mavit

- Zdecydowaliśmy się objąć nowe udziały w Centrum Medycznym Mavit, gdyż wierzymy w atrakcyjność tego sektora i jesteśmy pod sporym wrażeniem jakości kierowania firmą CM Mavit, czego efektem jest wysoka jakość świadczonych usług i wysoka satysfakcja pacjentów – powiedział partner zarządzający w RP Aleksander Kacprzyk.

- Pozyskaliśmy solidnego partnera z doświadczeniem w rozwijaniu spółek, w tym również w branży medycznej, który umożliwi sfinansowanie naszych aktualnych planów rozwojowych, jak także zapewni środki na przyszłe projekty – podkreślił Andrzej Mądrala, współzałożyciel i prezes zarządu CM Mavit.

- Wsparcie ambitnych planów rozwojowych efektywnych przedsiębiorców bez przejmowania kontroli nad firmą – jest elementem naszej strategii inwestycyjnej. Nie tylko otwieramy dostęp do środków niezbędnych dla skokowego rozwoju, lecz również – na zasadach partnerstwa i współodpowiedzialności – wspieramy rozwijające się spółki naszym doświadczeniem w budowaniu trwałej wartości – wskazał partner zarządzający w RP Ryszard Wojtkowski.

Centrum Medyczne Mavit rozpoczęło działalność, jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, we wrześniu 2000 roku. Prowadzi ośrodek okulistyczny na warszawskich Bielanach, a od 2003 roku również okulistyczny ośrodek diagnostyczny w Warszawie na Ursynowie. Z porad okulistycznych w CM Mavit skorzystało już powyżej 93 tys. pacjentów, wykonano powyżej 15,5 tys. operacji zaćmy sposobem fakoemulsyfikacji ze wszczepem sztucznej soczewki zwijalnej i powyżej 6 tys. zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.

W bieżącym roku powstał całodobowy szpital specjalistyczny w Katowicach z oddziałem laryngologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. Wyróżnikiem tego ośrodka są zaawansowane badania audiologiczne. W 2011 roku planowane jest oddanie do użytku przy szpitalu w Katowicach nowoczesnego oddziału okulistycznego.

Resource Partners doradza funduszom private equity specjalizując się w finansowaniu wzrostu spółek z sektora dóbr konsumpcyjnych i usług. Działa w Europie Wschodniej i dysponuje pieniędzmi powierzonymi poprzez wiodące międzynarodowe instytucje finansowe, takie jak: AXA Private Equity, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Europejski Fundusz Inwestycyjny i Rabobank.

Czym jest Resource Partners partnerem znaczenie w Leczenie R .