richter sprzedał łóżka co to znaczy

Co to jest Richter Med sprzedał łóżka za 210 tys. zł. Co znaczy: łóżka za 210 tys. zł Richter Med.

Czy przydatne?

Richter Med sprzedał łóżka za 210 tys. zł definicja

Co znaczy:

Nowe meble w szpitalu w KoszalinieRichter Med sprzedał łóżka za 210 tys. zł

Richter Med dostarczy szpitalowi wojewódzkiemu w Koszalinie łóżka za blisko 210 tys. zł. Szpital kupił 20 łóżek sterowanych elektrycznie, jedno łóżko porodowe i dwa wózki szpitalne. Wszystkie musiały być wyprodukowane w 2010 roku.
Placówka wymagała gwarancji dwuletniej na łóżka i trzyletniej na materace. Zainteresowana była również bezpłatnym serwisem pierwszym po roku użytkowania, drugim – po dwóch latach. Osobno szpital chce kupić meble na wyposażenie Pododdziału Patologii Ciąży i Pododdziału Patologii Noworodka. Będą to biurka, szafki stojące i wiszące, regały, tapczany, stoły.

Szpital Wojewódzki w Koszalinie liczy 641 łóżek. W 2009 r. hospitalizowano tutaj 30550 osób, udzielono powyżej 200 tys. porad. W szpitalu pracuje 1398 osób. Placówka prowadzi 21 oddziałów, w tym neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, onkologii i chemioterapii. Prowadzi także stację dializ i cztery zakłady, w tym patomorfologii i diagnostyki radiologicznej. Przy szpitalu działają również poradnie specjalistyczne, w tym kardiologii dziecięcej, hepatologiczna, leczenia padaczek. Przy placówce pracują również ambulatoria chirurgiczne, laryngologiczne i okulistyczne. W szpitalu rozpoczęła się również modernizacja warta 60 mln zł. Jest odświeżany oddział ginekologiczno-położniczy, stworzenie również nowy blok operacyjny na osiem sal. Projektowany kompleks szpitalny jest przeznaczony do zapewnienia mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego kompleksowej opieki zdrowotnej . Szacowana liczba osób objętych opieką wyniesie około 600 tys.

Firma Richter Med specjalizuje się w dystrybucji sprzętu medycznego spółek posiadających certyfikację mechanizmu kierowania jakością ISO 9001 i ISO 13485 dla wyrobów medycznych. Richter Med Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedstawicielem spółek Hill-Rom, Inc., Liko AB, i Medline Industries, Inc. i kilku innych producentów. Richter Med sprzedaje sprzęt dla położnictwa i ginekologii, intensywnej opieki medycznej, intensywnej terapii. Wposaża zarówno oddziały szpitalne, jak i prywatne gabinety.


Czym jest Richter Med sprzedał łóżka za znaczenie w Leczenie R .