rozważamy zmiany względu co to znaczy

Co to jest Rozważamy zmiany ze względu na zarządzanie. Co znaczy: Rozważamy zmiany z racji na.

Czy przydatne?

Rozważamy zmiany ze względu na zarządzanie definicja

Co znaczy:

Tadeusz Augustyn, z-ca dyr, szpital w ProszowicachRozważamy zmiany z racji na kierowanie

Szpital Powiatowy w Proszowicach rozważa przekształcenie w spółkę prawa handlowego, aczkolwiek finanse go do tego nie zmuszą. Na początku jednak zamierza wyjaśnić wątpliwości powiązane z osobowością prawną SP ZOZ w kontekście wiążącej mocy decyzji podejmowanych poprzez dyrektorów.
- Rozważamy przekształcenie ze względu pewnej swobody związanej z działaniem firmy, która byłaby korzysta w zarządzaniu szpitalem – mówi dr Tadeusz Augustyn, z-ca dyrektora szpitala – Z jednej strony moglibyśmy zyskać właśnie tę swobodę i rynek, a drugiej jednak ten rynek musi mieć oparcie w pieniądzach. Oprócz tego czekamy na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości prawnych.


Zdaniem dr. Tadeusza Augustyna, brak zmiany w finansowaniu szpitali, a więc niepłacenie im za czynności naprawdę wykonane nie poprawi sytuacji ekonomicznej i formuła prawna nie będzie miała na nią wpływu. Dyrektor zwraca również uwagę na problem odsyłania pacjentów wymagających kosztownego leczenia albo za których uzyskanie refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia jest niepewne poprzez placówki prywatne do placówek publicznych funkcjonujących na tym samym terenie.


- Tak się dzieje, a wtedy wykazywany poprzez szpitale sprywatyzowane dobry rezultat finansowy jest nieprawdziwy – mówi dr Tadeusz Augustyn.


Szpital Powiatowy w Proszowicach liczy 280 łóżek. Prowadzi dziewięć oddziałów, w tym anestezjologię i intensywną terapię, chirurgię ogólną, oddział obserwacyjno-zakaźny, neurologiczny, pulmonologiczny, chorób wewnętrznych, dziecięcy i noworodków i wcześniaków. Placówka wymaga inwestycji, aczkolwiek zrealizowała projekt unijny opierający na budowie nowego bloku operacyjnego z centralną sterylizatornią.


PRZEKSZTAŁCENIA SZPITALI W firmy PRAWA HANDLOWEGO

FORUM SZPITALI POLSKICH MEDMARKET, 24 LISTOPADA 201124 listopada 2011 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się Forum Szpitali Polskich Medmarket 2011 (www.forummedmarket.pl). Tematem konferencji będzie mechanizm przekształceń szpitali. W debacie wezmą udział dyrektorzy szpitali, przedstawiciele organów założycielskich, Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia, a również prawnicy i analitycy doradzający w procesie przekształceń.Celem konferencji jest badanie warunków, które są fundamentem powodzenia procesu przekształcenia szpitala.


Czym jest Rozważamy zmiany ze względu znaczenie w Leczenie R .