modernizacja radioterapii co to znaczy

Co to jest RTA: modernizacja radioterapii za 985 tys. zł. Co znaczy: radioterapii za 985 tys. zł.

Czy przydatne?

RTA: modernizacja radioterapii za 985 tys. zł definicja

Co znaczy:

Inwestycja w stację planowania leczeniaRTA: modernizacja radioterapii za 985 tys. zł

RTA, dystrybutor mechanizmów takich producentów jak Elekta, czy Nucletron zmodernizuje i rozbuduje mechanizm planowania leczenia onkologicznego technikami konformalnymi w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie. Wartość zamówienia wynosi 985 tys. zł. .
W ramach inwestycji placówka kupi jedną dodatkową stację planowania leczenia i zbiór licencji do przygotowania planów leczenia. Opracowywaniem i produkcją rozwiązań wykorzystywanych terapii onkologicznej jest Nucletron, firma z siedzibą w Holandii.

firma RTA powstała w 1996 roku, kiedy to, jak podaje spółka na witrynie internetowej, możliwe stały się pierwsze inwestycje w nowoczesne mechanizmy terapeutyczne dla radioterapii.
firma jest dostawcą zaawansowanych technologii, dla radioterapii (w tym teleradioterapii, brachyterapii i neuroradiochirurgii), jak także urządzeń i mechanizmów kontroli jakości mechanizmów leczniczych. Zakres działalności spółki obejmuje pełne wsparcie techniczne i serwis urządzeń, gwarantując ośrodkom medycznym bezpieczeństwo i odpowiednią wydajność sprzętu.

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii leczy około 20 tys. pacjentów rocznie. Pacjentów przyjmujących chemioterapie jest około 6,5 tys, w tym 60 procent stanowią osoby korzystające z opieki ambulatoryjnej. W szpitalu przebywają w zależności od potrzeb 1-2 dni w okresie, gdy przyjmują lek albo 5-6 tygodni w razie leczenia radioterapią. Poradnie udzielają około 60 tys. porad. Placówka realizuje aktualnie inwestycje warte około 44 mln zł.


Czym jest RTA: modernizacja znaczenie w Leczenie R .