rzeszów prąd przez lata co to znaczy

Co to jest Rzeszów: 3,8 mln zł za prąd przez 3 lata. Co znaczy: poprzez 3 lata Wojewódzki Szpital.

Czy przydatne?

Rzeszów: 3,8 mln zł za prąd przez 3 lata definicja

Co znaczy:

wydatki stałe placówki mdycznejRzeszów: 3,8 mln zł za prąd poprzez 3 lata

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. F. Chopina w Rzeszowie, który prowadzi również ośrodek onkologiczny zapłaci za energię elektryczną w momencie 36 miesięcy 3,8 mln zł netto. Energia zostanie kupiona od ekipy PGE i dostarczona zarówno do szpitala jak i dwóch ośrodków towarzyszących
Najwięcej prądu zużyje szpital – 3,3 mln kWh wycenionych na ok. 3,8 mln zł. Elektryczność będzie dostarczana na ok. 10 budynków placówki przez dwie stacje transformatorowe.


Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Chopina w Rzeszowie prowadzi siedemnaście oddziałów, w tym chirurgii ogólnej i onkologicznej, ginekologii onkologicznej, hematologii, nefrologii i dializoterapii, otolaryngologii, radioterapii, urologii. Przy placówce funkcjonuje siedem poradni specjalistycznych, w tym chirurgii szczękowo-twarzowej, hematologii, leczenia jaskry i schorzeń naczyniowych siatkówki.


Placówka w 2012 roku zakontraktowała w Narodowym Funduszu Zdrowia świadczenia na poziomie 96 mln zł. Na leczenie szpitalne jest przeznaczone ok. 81 mln zł. Teleradioterapia ma wartość 6 mln zł, brachyterapia - powyżej 700 tys. zł. Placówka prowadzi również hemodializoterapię wycenioną na 6,6 mln zł i badania genetyczne wycenione na 189 tys. zł.


Szpital wojewódzki im. Chopina w 2012 roku posiada nowoczesny rezonans magnetyczny, jednak nie dysponuje odrębnym kontraktem NFZ na wykonywanie tych badań w trybie ambulatoryjnym. Umowa na ambulatoryjne świadczenia tomografii komputerowej ma wartość w 2012 roku 1,49 mln zł.


Czym jest Rzeszów: 3,8 mln zł za prąd znaczenie w Leczenie R .