śląski zaproszenie rokowań co to znaczy

Co to jest Śląski NFZ: Zaproszenie do rokowań. Co znaczy: Śląski oddział NFZ ogłosił cztery.

Czy przydatne?

Śląski NFZ: Zaproszenie do rokowań definicja

Co znaczy:

Kontraktowanie 2011Śląski NFZ: Zaproszenie do rokowań

Śląski oddział NFZ ogłosił cztery zaproszenia do udzielania świadczeń AOS w dziedzinie badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Oddział zaprosił do rokowań spółkę Voxel prowadzącą placówki w Bytomiu, Zabrzu, Katowicach i Gliwicach. Dostępne środki to 6,5 mln zł.
W Gliwicach i Bytomiu mają być realizowane badania tomografii komputerowej, w Zabrzu i Katowicach – rezonansu magnetycznego. Wartość środków na sfinansowanie świadczeń tomografii komputerowej w Katowicach pomiędzy 8 września a końcem 2011 roku wynosi 1,3 mln zł. Wartość zamówienia na tomografię w Bytomiu w tym samym okresie wynosi również 1,3 mln zł. Wartość zamówienia na badania rezonansu magnetycznego w Katowicach finansowane pomiędzy 8 września a 31 grudnia 2011 roku wynosi 1,3 mln zł. Zamówienia na badania rezonansu magnetycznego w Zabrzu wynosi 2,6 mln zł w tym czasie. Umowy mają być zawierane do końca 2013 roku.


W 2011 roku Śląski oddział Funduszu ma podpisane umowy na świadczenia ambulatoryjne z zakresu rezonansu magnetycznego z 16 podmiotami. Badanie ambulatoryjnej tomografii komputerowej finansowane poprzez NFZ wykonuje 46 podmiotów.


Voxel prowadzi ok. 21 centrów diagnostycznych w całej Polsce w między innymi Augustowie, Poznaniu, Przemyślu, Gliwicach, Garwolinie, Bytomiu, Zabrzu, Zamościu, Łańcucie, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Bydgoszczy, Hrubieszowie, Sędziszowie Małopolskim, Łodzi, Wadowicach, Jeleniej Górze. Voxel planuje debiut na NewConncet, który ma stanowić przyczynek do wejścia na parkiet kluczowy GPW w Warszawie. Firma zamierza zdobyte środki inwestować w postęp sieci centrów PET i pracowni diagnostyki obrazowej MRI i CT, a również badania nad radiofarmaceutykami.


Czym jest Śląski NFZ: Zaproszenie do znaczenie w Leczenie S .