bielsko biała primadent co to znaczy

Co to jest Bielsko-Biała: Primadent z projektem 1,47 mln zł. Co znaczy: projektem 1,47 mln zł firma.

Czy przydatne?

Bielsko-Biała: Primadent z projektem 1,47 mln zł definicja

Co znaczy:

Starania o dotacje unijneBielsko-Biała: Primadent z projektem 1,47 mln zł

firma Gabinety Stomatologiczne Primadent z Bielska Białej zamierza powiększyć powierzchnię kliniki i kupić wyposażenie za około 1,47 mln zł. Spółka znalazła się na liście rezerwowej do dofinansowania unijnego w wysokości 750 tys. zł.
Placówka o unijne środki stara się w ramach programu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu przeznaczonego na innowacje, postęp technologiczny, badania i przedsiębiorczość.

>firma powstała w 1996 roku jako indywidualna praktyka stomatologiczna. Właścicielem i osobą prowadzącą jest Iwona Cieplińska - specjalista stomatologii zachowawczej i technik dentystyczny. Primadent posiada placówki w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

Klinika oferuje usługi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, endodoncji, a więc leczeniem kanałowym w sytuacji głębokiej próchnicy, protetyki, ortodoncji, a więc leczeniem wad zgryzu, chirurgii- implantologii, a więc odbudowy zębów, pedodoncji, a więc leczenia dzieci i periodontologii, a więc leczeniem chorób przyzębia. Na wszystkie zabiegi udziela 2-letniej gwarancji. Na zabiegi implantologiczne gwarancja jest przedłużona od 5-10 lat. Klinika posiada swoją pracownię rentgenowską. Gabinety Stomatologiczne Primadent w Bielsku-Białej mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o wartości w 2010 roku wartości 590,86 tys. zł. Kontrakt obejmuje świadczenia ogólnostomatologiczne. Spółka zatrudnia dziewięciu lekarzy-stomatologów, w tym właścicielkę.


Czym jest Bielsko-Biała: Primadent z znaczenie w Leczenie B .