oborniki śląskie nowa placówka co to znaczy

Co to jest Oborniki Śląskie: nowa placówka Ewa-Med. Co znaczy: Ewa-Med Specjalistyczne Centrum.

Czy przydatne?

Oborniki Śląskie: nowa placówka Ewa-Med definicja

Co znaczy:

Dzieżawa gminnej przychodniOborniki Śląskie: nowa placówka Ewa-Med

Specjalistyczne Centrum Pielęgnacyjno-Opiekuńcze Ewa-Med. sp.zo.o. od września prowadzi nową przychodnię w Obornikach Śląskich. Firma dzierżawi budynek należący do gminy. W celu uruchomienia placówki gmina przeprowadziła remont za ok. 1 mln zł.
Remont budynku objął pomiędzy innymi prace termo modernizacyjne takie jak remont dachu, zakup kotła. dostosowanie pomieszczeń do wymagań ministra zdrowia i zlikwidowanie barier architektonicznych. Wydatek prac wykończeniowych w stawce 150 tys. złotych zostały pokryty z środków własnych Ewa- Med. Prace modernizacyjne budynku trwały powyżej rok. Gabinet w Obornikach Śląskich działała przedtem jako jednostka należąca do miejscowego szpitala. Potem została przejęta poprzez gminę. Po dwuletniej przerwie w działalności została wydzierżawiona prywantej firmie. Placówkę wyposażono w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny o wartości powyżej 200 tys. zł, a również w specjalistyczną windę. Aktualnie w ośrodku pracują lekarze trzech specjalizacji – diabetolodzy, kardiolodzy i rehabilitanci. Właściciele firmy prowadzęcej przychodnę zabiegają w Narodowym Funduszu Zdrowia o to, aby do dyspozycji pacjentów było 14 różnych ekspertów.

Specjalistyczne Centrum Pielęgnacyjno-Opiekuńcze Ewa-Med. sp.zo.o. działa od dwóch lat. Prócz przychodni gminnej prowadzi również dwa ośrodki opiekuńczo rehabilitacyjne: "Biały Dom" na terenie Obornik Śląskich i "Sanatorium Zacisze" w Szczawnie Zdroju.


Czym jest Oborniki Śląskie: nowa znaczenie w Leczenie O .