okultyka leczenie planowe co to znaczy

Co to jest Okulistyka: 3 mln zł z NFZ na leczenie planowe. Co znaczy: mln zł z NFZ na leczenie.

Czy przydatne?

Okulistyka: 3 mln zł z NFZ na leczenie planowe definicja

Co znaczy:

Finansowanie zabiegów chirurgii jednego dniaOkulistyka: 3 mln zł z NFZ na leczenie planowe

NZOZ Okulistyka z Lublina dostał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia o wartości 3 mln zł na finansowanie świadczeń okulistycznych w dziedzinie hospitalizacji planowej. NZOZ prowadzi placówki w Lublinie, Parczewie i Sokołowie Podlaskim. Do podziału było 6,3 mln zł.
NZOZ Okulistyka w Parczewie prowadzi szpital jednospecjalistyczny udzielający świadczeń jednodniowych i przychodnie okulistyczne. Szpital prowadzi 10 łóżek. Firma, której siedziba mieści się przy ul. Skautów w Lublinie na 2011 rok ma przyznane finansowanie świadczeń w ramach powszechnego ubezpieczenia o wartości 4,35 mln zł, z czego 3,89 mln zł jest przeznaczone na leczenie szpitalne. Placówka prócz świadczeń okulistycznych w ramach kontraktu realizuje usługi w ramach chirurgii jednego dnia z zakresu ginekologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, urologii i chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Ambulatoryjna opieka specjalistyczna ma wartość 457 tys. zł i obejmuje wyłącznie okulistykę.

NFZ dostał 6 ofert na okulistyczną hospitalizację planową. Podjął decyzję o finansowaniu świadczeń jeszcze w Centrum Medycznym Ani-Med w Janowie Lubelskim– umowa o wartości 961,7 tys. zł i w NZOZ Eyemed w Lublinie – umowa o wartości mln zł. Ani-Med. miał przedtem zawarty kontrakt z NFZ o wartości 800 tys. zł na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną i rehabilitację leczniczą. NZOZ Eyemed dysponuje również umową z NFZ o wartości 435 tys. zł na świadczenia okulistyczne w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.


Czym jest Okulistyka: 3 mln zł z NFZ na znaczenie w Leczenie O .