olympus wyposażył pracownię co to znaczy

Co to jest Olympus wyposażył pracownię w Głuchołazach. Co znaczy: pracownię w Głuchołazach spółka.

Czy przydatne?

Olympus wyposażył pracownię w Głuchołazach definicja

Co znaczy:

Inwestycja w sprzęt medyczny w szpitaluOlympus wyposażył pracownię w Głuchołazach

spółka Olympus Polska Firma z ograniczoną odpowiedzialnością dostarczyła sprzęt do pracowni bronchoskopowej w Szpitalu MSWiA w Głuchołazach. Inwestycja jest częścią projektu o wartości 1,5 mln zł, częściowo dofinansowanego ze środków z funduszy unijnych.
Wyposażenie pracowni bronchoskopowej było częścią pierwszego etapu dostawy sprzętu medycznego. Olympus dostarczył do placówki dwa videobronchoskopy z obrazowaniem w wąskim paśmie światła i automatyczną myjnię do endoskopów z koszem do mycia endoskopu ultrasonograficznego.

Oprócz tego w ramach pierwszego etapu zakupów wyposażono również w sprzęt medyczny Dział Usprawniania Leczniczego. Do jednostki tej dostarczono: mechanizm biofeedback, cykloergometry rowerowe i aparaturę do biostymulacji laserowej, diatermii mikrofalowej i krótkofalowej, terapii ultradźwiękowej, elektroterapii i krioterapii. Dostawcami wyrobów medycznych dla Działu Usprawniania Leczniczego były spółki: Przedsiębiorstwo Handlowe HSA-MED, Elecpol Lupa Migaj Sp. j.

Obiektem dostawy II etapu, przewidzianego na I kwartał 2011r., będą: videobronchoskop ultrasonograficzny z procesorem o skanowaniu sektorowym, monitor z ramieniem do videobronchoskopu ultrasonograficznego, mechanizm do opisywania i archiwizacji badań endoskopowych, myjnia ultradźwiękowa do endoskopów, ssak endoskopowy, dwa kardiomonitory, stół zabiegowy do badań bronchofiberoskopowych i dwie zgrzewarki folii. Pracownia Bronchoskopii zostanie doposażona poprzez spółki: Olympus Polska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością , Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością ,, Walmed Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością ,,, Informer MED Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością ,,,

Szpital MSWiA w Głuchołazach świadczy usługi medyczne w zakresach: leczenia pulmonologicznego i rehabilitacji pulmonologicznej, a również wczesnej rehabilitacji kardiologicznej. Dysponuje 262 łóżkami w salach jedno- i dwuosobowych zaopatrzonych w łazienki, toalety, RTV, mechanizm przywoławczy. Wartość kontraktu z NFZ oscyluje na poziomie około 14mln. zł.


Czym jest Olympus wyposażył pracownię w znaczenie w Leczenie O .