osteomed bezpłatne badania co to znaczy

Co to jest Osteomed: bezpłatne badania. Co znaczy: badania Centrum Medyczne Osteomed z Warszawy w.

Czy przydatne?

Osteomed: bezpłatne badania definicja

Co znaczy:

Promocja centrum badań klinicznychOsteomed: bezpłatne badania

Centrum Medyczne Osteomed z Warszawy w ramach Warszawskich Dni Wiedzy o Badaniach Klinicznych będzie oferować bezpłatne badania densytometryczne dla pacjentów. Eksperci z Centrum będą również dzielić się własną wiedzą o badaniach klinicznych.
Przedsięwzięcie jest organizowane Warszawie w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN im.M.Mossakowskiego przy ul.Pawińskiego 5. Celem wydarzenia jest zapoznanie osób zainteresowanych z zagadnieniami dotyczącymi badań klinicznych. Przekazywane wiadomości będą dotyczyły tego, jak czym są badania kliniczne leków, kto może wziąć udział i jak precyzyjnie wygląda mechanizm badania klinicznego.

Równocześnie pacjentom będą oferowane bezpłatne badania medyczne, pośród nich badania gęstości kości przy zastosowaniu densytometru spółki Osteomed, a oprócz tego - badania indexu masy ciała, poziomu cukru, ciśnienia, cholesterolu. Pozostałe badania będzie wykonywał Polski Czerwony Krzyż.

Centrum Medyczne Osteomed NZOZ jest prywatną lecznicą i ośrodkiem badań klinicznych. Powstało w 1994 roku i jest pierwszym i najdłużej działającym ośrodkiem badań klinicznych w Polsce. Centrum jest również wyspecjalizowanym ośrodkiem w leczeniu osteoporozy, schorzeń reumatologicznych i endokrynologicznych. Osteomed prowadzi placówki w Warszawie - w dzielnicy Ochota przy ulicy Białobrzeskiej 40A i przy ulicy Krakowskiej na Okęciu. Centrum regularnie organizuje bezpłatne badania densytometryczne w ramach profilaktyki osteoporozy.


Czym jest Osteomed: bezpłatne badania znaczenie w Leczenie O .