bielsko biała ogłosił co to znaczy

Co to jest Bielsko-Biała: sąd ogłosił upadłość spółki Famed. Co znaczy: ogłosił upadłość firmy.

Czy przydatne?

Bielsko-Biała: sąd ogłosił upadłość spółki Famed definicja

Co znaczy:

Układ z wierzycielami jeszcze możliwyBielsko-Biała: sąd ogłosił upadłość firmy Famed

Sąd Rejonowy w Bielsku Białej ogłosił upadłość firmy Famed, producenta sprzętu szpitalnego – wyposażenia oddziałów, łóżek dla chorych i stołów operacyjnych. Sąd w dalszym ciągu dopuszcza sposobność zawarcia poprzez spółkę układu z wierzycielami.
Sąd wezwał wierzycieli, by w terminie trzech miesięcy od daty obwieszczenia postanowienia zgłosili własne wierzytelności. Z uzyskanych Informacji wynika, iż firma będzie starała się zawrzeć układ z wierzycielami. Barbara Zyzak, prawnik firmy odmówiła informacji, jakie zobowiązania ciążą na spółce.

Żywiecka Fabryka Sprzętu Medycznego Famed funkcjonuje od 1921 roku. Jej adresem operacyjnym jest Żywiec, lecz zarejestrowana jest w Bielsku-Białej. Posiada w swojej ofercie ok. 300 produktów. firma jako jedyny polski producent oferuje klientom kompleksowe wyposażenie szpitali – od najprostszych produktów typu zabudowa meblowa, biurka, kozetki, parawany aż po specjalistyczne łóżka na oddziały intensywnej opieki medycznej, najnowocześniejsze stoły i lampy operacyjne i kolumny zasilające, czy także razem z innymi producentami - panelowe mechanizmy zabudowy bloków operacyjnych i nawiewy laminarne. firma prowadzi również serwis sprzętu. Mechanizm wytwarzania wyrobów prowadzonym jest wedle systemami kierowania jakością ISO-9001 i ISO-13485. Wdrożony jest również mechanizm kierowania środowiskiem ISO-14001 rozszerzony o mechanizm EMAS obowiązujący w UE. Pieniądze wniesiony do firmy wynosi 2,2 mln zł. Prezesem zarządu jest Janusz Włodzimierz Ostrowski.


Czym jest Bielsko-Biała: sąd ogłosił znaczenie w Leczenie B .