falck medycyna co to znaczy

Co to jest Falck Medycyna: 1,89 mln zł z NFZ na NPL. Co znaczy: mln zł z NFZ na NPL Falck Medycyna.

Czy przydatne?

Falck Medycyna: 1,89 mln zł z NFZ na NPL definicja

Co znaczy:

Finansowanie nocnej pomocy lekarskiejFalck Medycyna: 1,89 mln zł z NFZ na NPL

Falck Medycyna dostała kontrakt NFZ na świadczenia nocnej i świątecznej opieki lekarskiej na terenie powiatu piaseczyńskiego. Wartość kontraktu wynosi 1,5 mln zł netto na czas 10 miesięcy. Falck Medycyna świadczy również NPL w Warszawie w dzielnicy Śródmieście o wartości 1,39 mln zł.


Umowy z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia na 2011 rok aktualnie wynoszą niecałe 300 tys. zł. Ze środków, których NFZ jest dysponentem, a które są przeznaczone na ratownictwo medyczne firma w regionie mazowieckim ma zapewnione finansowanie świadczeń ratownictwa medycznego o wartości 3,9 mln zł.

Notowana na giełdzie w Kopenhadze firma Falck działa w Polsce od 1993 roku. Prowadzi około 200 placówek własnych i współpracujących. Koncentruje się na ratownictwie medycznym, lecz również na badaniach z zakresu medycyny pracy, profilaktycznej opiece medycznej, lekarskich wizytach domowych, domowej opiece pielęgniarskiej, poradach lekarzy ekspertów. Oferta obejmuje klientów indywidualnych i spółki. Cena oferty dla spółek w przypadku objęcia opieką medyczną przynajmniej 21 pracowników rozpoczyna się do 30 zł. firma oferuje również szkolenia w udzielania pierwszej pomocy, zabezpieczenie imprez masowych, transporty medyczne.

Z indywidualnej pomocy medycznej Falck korzysta powyżej 30 tys. osób. powyżej 85 tys. pracowników zatrudnionych w 3 tys. spółek objętych jest stałą, kompleksową opieką medyczną. Falc zatrudnia 2 tys. pracowników, raczej lekarzy. Partnerami Falc Medycyna są Signal Iduna i Bank Pekao SA. firma jest członkiem Pracodawców RP.
Czym jest Falck Medycyna: 1,89 mln zł z znaczenie w Leczenie F .