dental współpraca firmą co to znaczy

Co to jest FM Dental: współpraca z firmą PR-ową. Co znaczy: współpraca z spółką PR-ową spółka FM.

Czy przydatne?

FM Dental: współpraca z firmą PR-ową definicja

Co znaczy:

Kampania promująca komputerowe znieczulenieFM Dental: współpraca z spółką PR-ową

spółka FM Dental Produkty Dla Stomatologii podpisała umowę z spółką PR-ową. Współpraca z agencją obejmie między innymi realizację kompleksowej kampanii informacyjnej dotyczącej znieczulenia komputerową sposobem The Wand i STA The Wand w gabinetach stomatologicznych.
Kampania będzie miała charakter ogólnopolski a jej celem będzie w pierwszej kolejności promocja nowego produktu – urządzenia do znieczulania dla gabinetów stomatologicznych. Jak informuje agencja PR – Guarana Communications, wykonywana będzie równolegle w mediach szablonowych i w mediach internetowych, na portalach społecznościowych. Agencja przygotuje także cykl reportaży filmowych poświęconych komfortowemu znieczuleniu w gabinecie stomatologicznym.

>>spółka FM Dental Produkty Dla Stomatologii specjalizuje się w produktach innowacyjnych.

Zakres jej działania obejmuje dystrybucję na terenie Polski między innymi biomateriałów do regeneracji tkanek i kości, urządzenia do piezoelektrycznej chirurgii kostnej Mectron-Piezosurgery, czy samowywołujących się filmów rtg DentalFilm. Krakowska
>>>spółka działa na rynku od 1995 roku.

Jest jednym z większych importerów i dystrybutorów produktów i rozwiązań dla gabinetów stomatologicznych w Polsce. Jako pierwsza w państwie zajęła się dystrybucją mikroskopów dla stomatologów, od początku swojej działalności stworzyła również podwaliny rynku regeneracji kości. Ostatnio FM Dental jako dystrybutor pierwszy w Europie wprowadził na rynek urządzanie The Wand amerykańskiej spółki Milestone Scientific, pozwalające na komputerowe, kontrolowane podawanie miejscowego znieczulenia.

Nowością w zakresie urządzeniem do wykonywania znieczuleń miejscowych w gabinecie stomatologicznym jest aparat STA The Wand. Do chwili obecnej w Polsce lekarze zainstalowali w swoich gabinetach powyżej 750 tych nowoczesnych urządzeń. Jak informuje
>>>>spółka na świecie z technologii komputerowego znieczulania na razie korzysta tylko kilkadziesiąt tys. gabinetów stomatologicznych.

W Polsce do chwili obecnej tylko prywatne gabinety stomatologiczne zaczęły stosować komputery do podawania znieczulenia. NFZ nie refunduje podania znieczulenia komputerem, tłumacząc to zbyt wysokim kosztem. Wydatek takiego znieczulenia to koszt 30–40 złotych dla pacjenta. Dla porównania za tradycyjne znieczulenie strzykawką płaci się około 20–30 zł.


Czym jest FM Dental: współpraca z firmą znaczenie w Leczenie F .