grupa centermed rozmowy co to znaczy

Co to jest Grupa CenterMed: rozmowy w sprawie Tour de Pologne. Co znaczy: rozmowy w kwestii Tour de.

Czy przydatne?

Grupa CenterMed: rozmowy w sprawie Tour de Pologne definicja

Co znaczy:

Sieć placówek medycznych partnerem wyściguekipa CenterMed: rozmowy w kwestii Tour de Pologne

Organizatorzy Tour De Pologne - w najwyższym stopniu prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce rozpoczęli rozmowy z Ekipą Centermed na temat objęcia poprzez Grupę opieki medycznej nad tegorocznym wyścigiem kolarskim.


Rozmowy dotyczą opieki nad uczestnikami imprezy na wszystkich etapach wyścigu, który odbywać się będzie od 31 lipca do 6 sierpnia 2011.

Centermed posiada doświadczenie w zabezpieczaniu medycznym imprez, w dwóch wcześniejszych edycjach tego sportowego wydarzenia był jedynym opiekunem medycznym wyścigu Tour de Pologne. Toud De Pologne - wieloetapowy szosowy wyścig kolarski, organizowany cyklicznie na terenie Polski.

>>ekipa Centermed to sieć prywatnych placówek medycznych mających własne przychodnie w Tarnowie, Bochni, Nowym Sączu, Lublinie, Krakowie, Kielcach

Kontrakt firmy z lubelskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia wynosił w 2010 roku 4,39 mln zł. W roku 2011 ma on wartość 2 667 984,63 zł. Kontrakt ten dotyczy rehabilitacji leczniczej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Kontrakt firmy z oddziałem małopolskim NFZ na rok 2011 ma wartość 1 936 204,95 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego i profilaktycznych programów zdrowotnych. W rok 2010 wartość kontraktu z małopolskim oddziałem wynosiła 3,6 mln zł.

CenterMed współpracuje również z prywatnymi ubezpieczycielami. Pacjent ubezpieczony jedynie w spółce prywatnej nie ma prawa do refundacji leków, która jest możliwa tylko w systemie Narodowego Funduszu Zdrowia.Czym jest Grupa CenterMed: rozmowy w znaczenie w Leczenie G .