intercard inox konkurują co to znaczy

Co to jest Intercard i Inox konkurują o środki z NFZ. Co znaczy: konkurują o środki z NFZ Intercard.

Czy przydatne?

Intercard i Inox konkurują o środki z NFZ definicja

Co znaczy:

Nowe oddziały kardiologii w świętokrzyskimIntercard i Inox konkurują o środki z NFZ

Intercard, który zamierza zainwestować w pracownię hemodynamiki i oddział kardiologii inwazyjnej w Pińczowie, i Szpital Rejonowy w Busku-Zdroju będą konkurować o finansowanie NFZ na kardiologię inwazyjną. W Busku-Zdroju oddział utworzy firma Inox.
Szpitale w Pińczowie i Busku-Zdroju są oddalone od siebie o około 15 km. Równocześnie zaludnienie obszaru, który powinna obsługiwać jedna pracownia hemodynamiki powinno wynosić około 300 tys osób. Pow. pińczowski zamieszkuje około 40 tys osób, pow. buski – około 80 tys osób, pow. kazimierski – 35 tys osób. Najbliższe placówki kardiologii inwazyjnej znajdują się w Kielcach.Intercard ma podpisaną umowę na 25-letnią dzierżawę w Pińczowie działki o pow. 500 mkw, na której stworzenie pośrodku 24 miesięcy oddział kardiologii interwencyjnej z pracownią hemodynamiki. firma samodzielnie będzie starać się o kontrakt NFZ. Inox w czasie gdy zaoferował cenę za wykonywanie usług kardiologii inwazyjnej w szpitali w Busku-Zdroku w wysokości 75 proc. ceny kontraktowej. W Busku o kontrakt ma starać się szpital. W staraniach o finansowanie NFZ liczy się prócz wyposażenia i kadry również cena za świadczenia.Inox jest firmą z branży metalowej, która stara się wejść na rynek usług kardiologicznych. firma zapowiadała współpracę z spółką z branży medycznej. Szpitalowi przedstawiła nazwiska konkretnych lekarzy, którzy będą świadczyć usługi w oddziale. Inox ma 3 miesiące od podpisania umowy na wybudowanie oddziału kardiologii inwazyjnej.Szpital Rejonowy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku Zdroju jest największym ponadrejonowym szpitalem w południowej części województwa świętokrzyskiego. prócz zapewnienia opieki stacjonarnej dla mieszkańców powiatu buskiego, szpital świadczy usługi medyczne w określonym zakresie na rzecz powiatów: Kazimierza Ogromna, Jędrzejów, Chmielnik, Pińczów. Łącznie działalnością swą szpital obejmuje populację powyżej 200 tys. pacjentów.firma Intercard powstała w 2005 roku w celu rozwijania mechanizmu kardiologii inwazyjnej w Polsce Południowej. Intercard utworzyła trzy oddziały kardiologii inwazyjnej w Nowym Sączu, Nowym Targu i Krośnie. Od 2010 roku
firma oferuje leczenie także w ramach poradni kardiologicznych. Pierwsza poradnia uruchomiona została w Nowym Sączu. W najbliższym czasie zostaną otwarte także poradnie w Nowym Targu i w Krośnie.


Czym jest Intercard i Inox konkurują o znaczenie w Leczenie I .