laparoskopowa operacja co to znaczy

Co to jest Medicover: operacja laparoskopowa. Co znaczy: laparoskopowa W Szpitalu Medicover.

Czy przydatne?

Medicover: operacja laparoskopowa definicja

Co znaczy:

Nowe sposoby zabiegowów operacyjnychMedicover: operacja laparoskopowa

W Szpitalu Medicover przeprowadzono operację laparoskopową z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do wizualizacji trójwymiarowej. Metoda 3D w laparoskopii bazuje na użyciu, zamiast monitora telewizyjnego, obrazu 3D transmitowanego bezpośrednio do specjalnego hełmu.
Otrzymany w ten sposób trójwymiarowy obraz umożliwia uwidocznienie szczegółów anatomicznych, co pozwala na dokładniejsze preparowanie tkanek i zminimalizowanie powikłań. - Sprzęt do wizualizacji trójwymiarowej, dzięki wykorzystaniu wysoce zaawansowanej technologii 3D, umożliwia chirurgowi uzyskanie dokładniejszego, trójwymiarowego obrazu przestrzennego operowanego obszaru, poprzez co pozwala lepiej ocenić warunki anatomiczne.

- Można go zastosować we wszystkich operacjach laparoskopowych w obszarze jamy brzusznej i klatki piersiowej – mówi doc. Maciej Kielar, dyrektor Kliniki Chirurgii i Dyrektor Medyczny Szpitala Medicover.Operacja przeprowadzona w Szpitalu Medicover dotyczyła usunięcia pęcherzyka żółciowego.

Ekipa Medicover jest międzynarodową spółką medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się powyżej 5 tysiącami spółek i powyżej 500 tysiącami pacjentów. Posiada 22 szerokoprofilowe, Centra Medicover w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z powyżej tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. O zdrowie pacjentów troszczy się powyżej 1400 lekarzy i 300 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych i przeszło 9 tys. lekarzy współpracujących. Medicover zbiera doświadczenia i poszerza zakres działalności już od przeszło 15 lat. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju spółki w Polsce było otwarcie w ubiegłym roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie. Jako jedyna prywatna spółka medyczna w Polsce, Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do spółek, jak i klientów indywidualnych.
Ekipa Medicover rozwija własną działalność nie tylko w Polsce, lecz także w innych państwach Europy. Jest obecna w Czechach, na Węgrzech i Słowacji i w Rumunii.


Czym jest Medicover: operacja znaczenie w Leczenie M .