medicover przejęcie damiana co to znaczy

Co to jest Medicover: przejęcie CM Damiana. Co znaczy: Damiana ekipa Medicover powiększyła własne.

Czy przydatne?

Medicover: przejęcie CM Damiana definicja

Co znaczy:

Zakup 100 proc. udziałów w firmieMedicover: przejęcie CM Damiana

ekipa Medicover powiększyła własne zaangażowanie w Centrum Medycznym Damiana z 60 proc. do 100 proc.. >>ekipa zapowiada dalsze inwestycje w CM Damiana zarówno w infrastrukturę jak i postęp oferty usługowej.
Medicover prowadzi zarówno ambulatoryjne centra medyczno-diagnostyczne jak i szpital w Warszawie. W Szpitalu Medicover, zajmującym powierzchnię 16 tys. m kw, funkcjonuje łącznie 7 klinik: Klinika Zdrowia Kobiety, Klinika Położnictwa, Klinika Zdrowia Dziecka, Klinika Kardiologii, Klinika Chorób Wewnętrznych, Klinika Chirurgii i Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Na oddziałach będzie docelowo 270 łóżek. W placówce znajdują się także 3 specjalistyczne centra: Centrum Diagnostyczne, Centrum Konsultacyjne i Centrum Rehabilitacyjne. Szpital realizuje usługi szpitalne w dziedzinie ginekologii, patologii ciąży, położnictwa, neonatologii, pediatrii, chorób wewnętrznych, angiologii, kardiologii, kardiologii inwazyjnej, chirurgii, ortopedii, urologii, laryngologii, chirurgii plastycznej i szczękowej i intensywnej terapii. W placówce znajduje się 5 sal operacyjnych.>>>ekipa Medicover osiągnęła w roku 2010 przychody w wysokości 468 mln zł. Było to o 10 procent więcej niż w roku 2009, kiedy to miały one wartość 428 mln zł. Medicover w 2010 roku kupił 23 proc. akcji w firmie Sport Medica. Planowane są dalsze akwizycje.Centrum Medyczne Damiana jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej działającym na rynku od 1994 roku. Centrum współpracuje z publicznymi placówkami, wykonując na ich zlecenie usługi finansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia. Posiada także własny kontrakt z NFZ na różnorodne usługi.

Centrum Damiana posiada 40 - łóżkowy szpital z oddziałami: ogólnym, zabiegowym, położniczym i oddziałem chirurgii jednego dnia, mieszczący się przy ulicy Wałbrzyskiej w Warszawie. Oprócz tego w stolicy działa pięć przychodni Centrum Medycznego Damiana z pełnym zapleczem diagnostycznym (przy ulicach - Wałbrzyskiej, Foksal, KEN, Niepodległości i Orzyckiej).


Czym jest Medicover: przejęcie CM znaczenie w Leczenie M .