medfinance zainteresowane co to znaczy

Co to jest MEDFinance, BRE i WBK zainteresowane leasingiem. Co znaczy: WBK zainteresowane.

Czy przydatne?

MEDFinance, BRE i WBK zainteresowane leasingiem definicja

Co znaczy:

Dostawa sprzętu medycznego dla szpitalaMEDFinance, BRE i WBK zainteresowane leasingiem

MEDFinance, BRE Leasing i WBK Leasing są pośród spółek zainteresowanych złożeniem oferty leasingu aparatury medycznej dla Szpitala Klinicznego im Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Placówka dostała łącznie 90 pytań od potencjalnych wykonawców.


Aparatura, która szpital planuje leasingować na 36 miesięcy, to mammograf, aparat USG, aparat USG ginekologiczny i aparat USG z Dopplerem, mechanizm Ebus. Oferty można składać na poszczególne pakiety. Placówka ustaliła wadium na poziomie procenta wartości zamówienia, a więc wartość inwestycji wynosi minimum 1,9 mln zł.

W leasingu finansowym podstawę opodatkowania leasingobiorcy obniża część odsetkowa rat i odpis amortyzacyjny od przedmiotu. Wpływy z kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwalają na regulowanie rat leasingowych.

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu funkcjonuje w pięciu lokalizacjach, przy ul. Długiej, Łąkowej, Szamarzewskiego, Szkolnej i na osiedlu Rusa. Placówka podlega pod Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

BZ WBK Finanse & Leasing szacuje, iż wartość sprzętu medycznego oddanego w leasing albo na który udzielono pożyczki może zwiększyć się do miliarda zł w 2011 roku wobec 0,5 mld zł w 2010 roku. Firmy Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing i BZ WBK Finanse & Leasing są częścią ekipy kapitałowej Banku Zachodniego WBK. Kluczowymi produktami firm są leasing operacyjny i leasing finansowy, oferowane jako złotowe albo indeksowane do walut obcych. Po 50 procent udziałów w BRE Leasing posiadają BRE Bank, którego właścicielem jest niemiecki Commerzbank i Commerzbank. Firma oferuje leasing finansowy, leasing operacyjny i pożyczkę. Moment finansowania wynosi od 6 do 60 miesięcy. MEDFinance jest firmą zależną świadczącego usługi finansowe Magellana.

Czym jest MEDFinance, BRE i WBK znaczenie w Leczenie M .