żarów plany rozwoju co to znaczy

Co to jest Żarów: Plany rozwoju rehabilitacji. Co znaczy: Żarów: Plany rozwoju rehabilitacji.

Czy przydatne?

Żarów: Plany rozwoju rehabilitacji definicja

Co znaczy:

Obrady Komisji Ochrony Zdrowia Porady Powiatu ŚwidnickiegoŻarów: Plany rozwoju rehabilitacji

Członkowie Komisji Ochrony Zdrowia Porady Powiatu w Świdnicy dyskutowali o planach rozwoju oddziału reumatologicznego z pododdziałem rehabilitacyjnym szpitala w Żarowie. Rozważane jest poszerzenie usług w dziedzinie rehabilitacji ambulatoryjnej.
- Ordynator oddziału przedstawiła nam koncepcję dalszego rozwoju placówki w dotychczasowej lokalizacji z planami poszerzenia świadczeń o usługi w dziedzinie rehabilitacji ambulatoryjnej. Będziemy starali się wesprzeć nasz szpital, by uzyskać większy kontrakt na rehabilitację. Na ten cel potrzebne będą również dodatkowe pomieszczenia - tłumaczy przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia Porady Powiatu Daria Kurek.


Oddział reumatologiczny żarowskiego szpitala pracuje w trybie całodobowym, pełni każdego dnia dyżur lekarski pod telefonem. Aktualnie posiada 35 łóżek w 1-, 2-, 3- i 4-osobowych salach chorych. Aktualnie szpital ma praktycznie pełne obłożenie. Z danych statystycznych przedstawionych poprzez pow. wynika, iż bóle kostno-stawowe są najczęstszą powodem zgłaszania się chorych do lekarzy. Dotyczą ok. 30 procent populacji.


w trakcie rozmów z Komisją Ochrony Zdrowia Porady Powiatu przedstawiciele szpitala przekazali również wiadomości dotyczące struktury placówki, składu personelu i wyposażenia w sprzęt. - Szpital pracuje bardzo dobrze i będziemy szukać możliwości dalszych remontów i modernizacji placówki. Ucieszyła nas również stabilna przypadek finansowa oddziału, który od roku jest już na plusie - informuje Alicja Synowska, wicestarosta powiatu świdnickiego.


Czym jest Żarów: Plany rozwoju znaczenie w Leczenie Z .