aavita usługi medyczne co to znaczy

Co to jest Aavita: usługi medyczne za 400 tys. zł. Co znaczy: za 400 tys. zł Aavita Lekarska.

Czy przydatne?

Aavita: usługi medyczne za 400 tys. zł definicja

Co znaczy:

Usługi w dziedzinie medycyny pracyAavita: usługi medyczne za 400 tys. zł

Aavita Lekarska Gabinet Leczniczo-Profilaktyczna z Wrocławia będzie świadczyć usługi medyczne dotyczące badań profilaktycznych pracowników wojska i żołnierzy w jednostce wojskowej nr 4213 we Wrocławiu. Wartość kontraktu to 397 tys. zł netto na 12 miesięcy.
Początkowa wartość zamówienia była szacowana na 737 tys. zł. Usługi obejmują badania profilaktyczne i diagnostyczne z zakresu medycyny pracy. Usługi obejmują również przeglądanie stanowisk pracy i udział w komisjach BHP. Jednostka dostała 4 oferty na realizację zamówienia.

Aavita Lekarska Gabinet Leczniczo-Profilaktyczna powstała w 1998 roku. Funkcjonuje przy ul. Racławickiej we Wrocławiu. W placówce realizowane są badania rentgenowskie płuc, spirometria, audiometria, EKG, USG, ogólne badania RTG. Aavita zatrudnia lekarzy ekspertów z zakresu kardiologii, interny, medycyny pracy, okulistyki, laryngologii, neurologii, dermatologii, foniatrii, ortopedii i ginekologii. Wykonuje badania kierowców, videostoboskopię, endoskopię ucha i nosogardła, a również świadczy usługi stomatologiczne.

Aavita ma w 2011 roku kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na sumę 523 tys. zł, w tym 388 tys. zł jest przeznaczone na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. W ramach powszechnego ubezpieczenia świadczone są usługi z zakresu audiologii i foniatrii, okulistyki, otolaryngologii, położnictwa i ginekologii, dermatologii i wenerologii, neurologii. Pozostała stawka jest przeznaczona na leczenie stomatologiczne.


Czym jest Aavita: usługi medyczne za znaczenie w Leczenie A .