kliniki zabiegi ablacji co to znaczy

Co to jest Ado-Med Kliniki: zabiegi ablacji w Chełmie. Co znaczy: Kliniki: zabiegi ablacji w.

Czy przydatne?

Ado-Med Kliniki: zabiegi ablacji w Chełmie definicja

Co znaczy:

Rozszerzenie zakresu usług Centrum KardiologiiAdo-Med Kliniki: zabiegi ablacji w Chełmie

Należące do firmy Ado-Med Kliniki Centrum Kardiologii Chełm rozszerzyło ofertę o zabiegi ablacji, a więc eliminacji źródła zaburzeń rytmu serca. Specjalistyczne zabiegi z zakresu elektrofizjologii są finansowane poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia.


Placówka przeprowadziła już trzy zabiegi ablacji. Od chwili otwarcia Centrum Kardiologii Chełm, co miało miejsce w lutym 2011, lekarze kliniki wykonali łącznie ok. 100 zabiegów z zakresu kardiologii inwazyjnej. Wszystkie świadczenia zostały wykonane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zabiegi ablacji mogą być realizowane poprzez lekarzy o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach w wysokospecjalistycznych placówkach. W sąsiedztwie ośrodka prowadzonego w Chełmie podobne zabiegi przeprowadzane są w dwóch szpitalach publicznych: w szpitalu wojewódzkim w Zamościu i w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie , które są oddalone od Chełma o około 80 km.

Oferowane w Chełmie zabiegi obejmują kardiologię, hemodynamikę i elektrofizjologię. Placówka ściśle współpracuje ze szpitalem wojewódzkim, od którego wynajmuje pomieszczenia o pow. ok. 760 m kw. Mieści się tam 17 łóżek szpitalnych i aparatura medyczna. Angiograf będący na wyposażeniu Centrum został kupiony od spółki Siemens, sprzęt intensywnego nadzoru kardiologicznego – od spółki Draeger. W wyposażeniu pracowni hemodynamiki brały również udział spółki takie jak między innymi GE i Johnson and Johnson.

Firma Ado-Med Kliniki sp. z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Lublinie powstała w 2010 roku. Prezesem jest Piotr Kister.
Czym jest Ado-Med Kliniki: zabiegi znaczenie w Leczenie A .