aerogen wyróżnienie hsbc co to znaczy

Co to jest Aerogen: wyróżnienie od HSBC. Co znaczy: wyróżnienie od HSBC Irlandzki Aerogen, którego.

Czy przydatne?

Aerogen: wyróżnienie od HSBC definicja

Co znaczy:

European Business Award dla urządzeń medycznychAerogen: wyróżnienie od HSBC

Irlandzki Aerogen, którego przedstawicielem w Polsce jest BiaMediTek dostał wyróżnienie European Business Award premiującego wyjątkowo pozytywne rezultaty prowadzonej działalności i innowacyjność. Sponsorem nagród jest bank HSBC.


Aerogen ma reprezentować Irlandię razem z innymi dziewięcioma firmami w kategorii International Growth Category w 2011 roku.

Firma jest producentem urządzeń medycznych i leków dla pacjentów wymagających sztucznej wentylacji i tych, którzy znajdują się w stanie krytycznym. Produkcja dzieje się w oparciu o opatentowaną technologię podciśnieniową OnQ™, która umożliwia dostarczenie leku w formie aerozolu do płuc.

W Polsce Aeroneb Pro - mechanizm podawania aerozolu, dystrybuuje BiaMediTek. Urządzenie można sterylizować w autoklawie. Jego konstrukcja zmniejsza utraty leku. Dzięki technologii generatora aerozolu, opracowanej poprzez firmę Aeroneb, nebulizator wytwarza cząsteczki aerozolu o precyzyjnie zdefiniowanej wielkości i małej prędkości początkowej. Nebulizator Aeroneb Pro nie wymaga wykorzystania dodatkowego przepływu gazu pod ciśnieniem, kompresora czy bardzo drogich przedmiotów ultradźwiękowych.

Partnerami Aerogen są między innymi Draeger, GE Healthcare, Tri-anim, Maquet, Covidien. Philips, Hamilton Medical. Siedziba Aerogen mieści się w Irlandii w Galway. Spółka posiada przedstawicielstwo w stanach zjednoczonych ameryki.

BiaMediTek oferuje kardiomonitory w trzech segmentach rynku – od tych z podstawowymi funkcjami i najtańszych, przez bardziej rozbudowane i wreszcie w najwyższym stopniu zaawansowane z całymi systemami monitorowania. Rocznie spółka sprzedaje kilkaset sztuk urządzeń, w tym najwięcej w przedziale cenowym od 10 do 40 tys. zł.

Czym jest Aerogen: wyróżnienie od HSBC znaczenie w Leczenie A .