aldemed inwestycja diagnostykę co to znaczy

Co to jest Aldemed: inwestycja w diagnostykę. Co znaczy: diagnostykę Centrum Medyczne Aldemed z.

Czy przydatne?

Aldemed: inwestycja w diagnostykę definicja

Co znaczy:

Nowy sprzęt w Centrum MedycznymAldemed: inwestycja w diagnostykę

Centrum Medyczne Aldemed z Zielonej Góry zainwestowało w nowy sprzęt, który trafił do pracowni diagnostyki obrazowej. Zakupiony został aparat RTG śródoperacyjny z ramieniem C. Jeszcze w grudnia trafi tutaj nowy aparat USG.
Będzie to nowoczesny sprzęt, zaopatrzony w szereg innowacyjnych opcji, pomiędzy innymi przeznaczonych do wykonywania badań prenatalnych.

Wyposażenie pracowni jest częścią projektu realizowanego poprzez Aldemed i współfinansowanego poprzez Unię Europejską ze środków Europejsakiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i ze środków budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Centrum Medyczne Aldemed działa od 1996 roku. Świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, medycyny pracy, medycyny estetycznej. Centrum mieści się w Zielonej Górze przy alei Niepodległości 1, na czterech piętrach zabytkowej kamienicy. Posiada również nowoczesną filię Zastal przy ul. Sulechowskiej 4a, która przeszła gruntowny remont i modernizację pomieszczeń. Powstał tutaj nowy pawilon, gdzie można wykonać badania rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym, a również kolonoskopię i gastroskopię w pracowni endoskopowej. Obie placówki zaopatrzone są w klimatyzację, windy i posiadają zniesione bariery architektoniczne.Pod opieką POZ jest 24 tysiące osób i każdego miesiąca ta liczba znacząco się powiększa.

Na 2011 rok firma zaplanowała również uruchomienie szpitala, który zaoferuje pobyt krótkoterminowy. Placówka dysponując 15 łóżkami, będzie mogła przyjąć ok. 2 tysiące pacjentów rocznie.


Czym jest Aldemed: inwestycja w znaczenie w Leczenie A .